RT0603FRD0733K2L
MFR.Part #
RT0603FRD0733K2L
JLCPCB Part #
C863413
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS