RT1206DRE07255KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206DRE07255KL
JLCPCB Part #
C872139
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 255kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS