MFR200FBF73-4R7
MFR.Part #
MFR200FBF73-4R7
JLCPCB Part #
C1398084
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS