RT0603FRD0720KL
MFR.Part #
RT0603FRD0720KL
JLCPCB Part #
C174077
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS