RC1218DK-07237KL
MFR.Part #
RC1218DK-07237KL
JLCPCB Part #
C1703703
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 237kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS