RT0603DRE07620KL
MFR.Part #
RT0603DRE07620KL
JLCPCB Part #
C863189
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS