SMCJ100A/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMCJ100A/TR7
JLCPCB Part #
C6680005
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 100V 111V 162V 1uA 9.3A@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS