RT0603DRE073K3L
MFR.Part #
RT0603DRE073K3L
JLCPCB Part #
C706084
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS