RT0603DRE0733KL
MFR.Part #
RT0603DRE0733KL
JLCPCB Part #
C728626
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS