AR0402FR-0775RL
MFR.Part #
AR0402FR-0775RL
JLCPCB Part #
C4327069
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS