RT0603DRE071R29L
MFR.Part #
RT0603DRE071R29L
JLCPCB Part #
C862962
Description
-55℃~+155℃ 1.29Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS