RT0603DRE07113RL
MFR.Part #
RT0603DRE07113RL
JLCPCB Part #
C862858
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS