RT0603WRB079K31L
MFR.Part #
RT0603WRB079K31L
JLCPCB Part #
C4205405
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS