AA0201JR-075K6L
MFR.Part #
AA0201JR-075K6L
JLCPCB Part #
C20141108
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS