RT0603DRD0766R5L
MFR.Part #
RT0603DRD0766R5L
JLCPCB Part #
C4087246
Description
-55℃~+155℃ 100mW 66.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS