RT0603DRD07470KL
MFR.Part #
RT0603DRD07470KL
JLCPCB Part #
C862735
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS