FMP100FRF52-8R06
MFR.Part #
FMP100FRF52-8R06
JLCPCB Part #
C20160128
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.06Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS