AC0805FR-7W24K9L
MFR.Part #
AC0805FR-7W24K9L
JLCPCB Part #
C6117807
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS