RT0603DRD0724R3L
MFR.Part #
RT0603DRD0724R3L
JLCPCB Part #
C2100988
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.3Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS