RT0603DRD07215KL
MFR.Part #
RT0603DRD07215KL
JLCPCB Part #
C862618
Description
-55℃~+155℃ 100mW 215kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS