RC2512FK-7W16RL
MFR.Part #
RC2512FK-7W16RL
JLCPCB Part #
C6757834
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS