RT0603DRD071K15L
MFR.Part #
RT0603DRD071K15L
JLCPCB Part #
C862593
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS