RT0402CRD077K87L
MFR.Part #
RT0402CRD077K87L
JLCPCB Part #
C2126767
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS