RT0603DRD0719R6L
MFR.Part #
RT0603DRD0719R6L
JLCPCB Part #
C2101039
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.6Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS