RC1206JR-07390RP
MFR.Part #
RC1206JR-07390RP
JLCPCB Part #
C5862662
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS