RT0603DRD0715KL
MFR.Part #
RT0603DRD0715KL
JLCPCB Part #
C728613
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS