RT1210FRD07187KL
MFR.Part #
RT1210FRD07187KL
JLCPCB Part #
C2133973
Description
-55℃~+125℃ 187kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS