RT0603CRE0791RL
MFR.Part #
RT0603CRE0791RL
JLCPCB Part #
C862519
Description
-55℃~+155℃ 100mW 91Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS