MFR50SFBE52-18R7
MFR.Part #
MFR50SFBE52-18R7
JLCPCB Part #
C1372843
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS