RT0603CRE076K8L
MFR.Part #
RT0603CRE076K8L
JLCPCB Part #
C705929
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS