RT0603CRE07549RL
MFR.Part #
RT0603CRE07549RL
JLCPCB Part #
C2125784
Description
-55℃~+155℃ 100mW 549Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS