AR1206FR-0712KL
MFR.Part #
AR1206FR-0712KL
JLCPCB Part #
C855493
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS