RT0603CRE07510RL
MFR.Part #
RT0603CRE07510RL
JLCPCB Part #
C2125805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS