RT0603WRE07510RL
MFR.Part #
RT0603WRE07510RL
JLCPCB Part #
C3936833
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS