RT0603CRE074K87L
MFR.Part #
RT0603CRE074K87L
JLCPCB Part #
C862500
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS