AA0402FR-0719K6L
MFR.Part #
AA0402FR-0719K6L
JLCPCB Part #
C3990562
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS