RT0603CRE0733R0L
MFR.Part #
RT0603CRE0733R0L
JLCPCB Part #
C2130173
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS