RT0603CRE07301KL
MFR.Part #
RT0603CRE07301KL
JLCPCB Part #
C4284093
Description
-55℃~+155℃ 100mW 301kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS