RT0603CRE0726K1L
MFR.Part #
RT0603CRE0726K1L
JLCPCB Part #
C862482
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS