RT1210BRE075R49L
MFR.Part #
RT1210BRE075R49L
JLCPCB Part #
C4039860
Description
-55℃~+125℃ 250mW 5.49Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS