RT0603CRE07221RL
MFR.Part #
RT0603CRE07221RL
JLCPCB Part #
C2125977
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS