RT0603CRE0713K0L
MFR.Part #
RT0603CRE0713K0L
JLCPCB Part #
C4109678
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS