RT0603CRE0712R4L
MFR.Part #
RT0603CRE0712R4L
JLCPCB Part #
C2124975
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS