MFP200BBE73-475R
MFR.Part #
MFP200BBE73-475R
JLCPCB Part #
C1405777
Description
-55℃~+155℃ 2W 475Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS