RT0603CRD077K87L
MFR.Part #
RT0603CRD077K87L
JLCPCB Part #
C862446
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS