RR0816P-3652-D-55C
MFR.Part #
RR0816P-3652-D-55C
JLCPCB Part #
C2091061
Description
-55℃~+125℃ 36.5kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS