RT0603CRD0756KL
MFR.Part #
RT0603CRD0756KL
JLCPCB Part #
C2133886
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS