RSF100JR-52-1R3
MFR.Part #
RSF100JR-52-1R3
JLCPCB Part #
C1762867
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS