RT0603CRD0737K4L
MFR.Part #
RT0603CRD0737K4L
JLCPCB Part #
C2134769
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37.4kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS