RC0100FR-0743RL
MFR.Part #
RC0100FR-0743RL
JLCPCB Part #
C7038232
Description
-55℃~+125℃ 30mW 43Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS